Spotkanie Prezydenta Kutna z Mieszkańcami ul. Morcinka

  • Aleksandra Zielińska
  • 2021-05-14 14:05:00

Prezydent Zbigniew Burzyński spotkał się dziś z mieszkańcami ulicy Morcinka, gdzie niebawem ma rozpocząć się gruntowny remont. Podczas prac wycięte mają zostać także drzewa - zdania w tej sprawie są podzielone.


  • Tagi

Komentarze (3)

2021-06-22 16:35:40

Witam wszystkich, którzy są tutaj, aby zeznawać, jak mój mąż zostawił mnie dla swojej byłej żony, To były zaledwie 3 lata naszego małżeństwa, Najbardziej bolesną rzeczą było to, że byłam w ciąży z naszym pierwszym dzieckiem, faktycznie myślałam, że to już koniec między nami a mną straciłem wszystko, zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo chciałem go z powrotem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale odmawia, zdecydowałem aby powiedzieć mojej przyjaciółce i wyjaśniliśmy jej mój problem, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcie, który pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem, nie miałem wyboru, zamiast spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie o nazwie Dr Fayosa i zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 48 godzinami, rzucił zaklęcie i o dziwo 48 godzin później zadzwonił do mnie mój mąż i przeprosił za wszystko, co zrobił i obiecał mnie kochać i walczyć o naszą miłość, Byłem tak zaskoczony, że zadzwonił do mnie i powiedział tak mu żal za wszystko co się wydarzyło i chciał, żebym do niego wróciła, byłam taka szczęśliwa i pojechałam do niego, tak zaczęliśmy znowu szczęśliwie żyć razem, dzięki dr Fayosa doradzam wszystkim w tym samym problemie skontaktuj się z dr Fayosa Adres e-mail to (Fayosasolusionhome@gmail.com) lub bezpośrednio na whats-app +2348151918774

2021-06-05 04:08:22

This is another testimony on how Chief Dr Lucky cured my HIV disease. Do you need a cure for your HIV disease? Do you want to be cured from your cancer disease? Or you want to be free from any type of disease. Kindly visit his website https://chiefdrluckyherbaltherapy.wordpress.com/ , he just cured my HIV disease and I’m very grateful to him, he is the only herbalist that can cure you.   WhatsApp number : +2348132777335  Via Email : chiefdrlucky@gmail.com Thank you all for reading, God bless"

2021-05-28 05:17:35

Lot's of opinions to consider.. santa fe eyelash extensions

Wyślij komentarz

   Zapoznałem i zgadzam się z regulaminem forum Telewizja Kutno! Czytaj Regulamin!
Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?

Zarejestruj nowe konto

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałes hasła? Prosimy podać swój adres email. Wyślemy ci wiadomość z linkiem do zresetowania hasła.

Error message here!

Powrót do logowania

Zamknij