Wystawa pn „200 lat Szczepień Ochronnych”

  • Marek Gołębiewski
  • 2019-09-24 11:09:00

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kutnie w dniu dzisiejszym zaprezentował wystawę pn „200 lat Szczepień Ochronnych”. W tym roku przypada również 100 lat służb sanitarnych.

  • Tagi

Komentarze (2)

2019-11-18 10:47:26

My name is DOROTHY LISA, I want to share a great testimony on this website on how great a man called Prophet Abulele helped me in getting pregnant, me and my husband have been trying to have a baby for over 12 years, but they were no luck so we decided to contact the family doctor and after all the test have been done, he said to us that my Fallopian tube is not functioning. then one day I was in the office when a friend of mine who had the same problem with me, got her baby after she contacted Prophet Abulele. she directed me to him and when I contacted him through his email: prophetabulelehealingtemple@gmail.com and he prayed for me and sent me an herbal medicine, which I took for few days and in 3 weeks’ time, as he told me, i was feeling somehow and I went to meet the family doctor who told me that I am pregnant. if you know that you have a similar problem like this, or any fertility issue and you want to be pregnant you can contact Prophet Abulele: prophetabulelehealingtemple@gmail.com OR WhatsApp him on +2349022406159

2019-09-26 03:30:44

New Treatment for herpes Virus I was once a victim of Herpes virus, miraculously I survived. I am from Nevada. Before I asked my girlfriend out late last year, she already told me she was battling with herpes virus. So the decision to get involved with her was mine. But nevertheless, I can't let the virus decide our future. So I was determined to get rid of the virus. I suffered from this deadly virus for over 8 months. The lesions were on my lips and later extended to my back. I tried all sorts of meds. but to no avail. We spent so much money on meds. To cut long story short, I decided to try out herbal home remedies. Then I went online and I was on one herbal blog, I saw many comments,but after reading about how one herbal Dr. Ahmed cured a lady from HSV 2, I had to write the doctor. I contacted the doctor through his email and he assured me that I will be healthy again. He prepared some traditional meds. and sent them to me, after asking me some questions. I used all the meds. he sent, just as he directed. Though while I was like on the second bottle, I was not experiencing any symptom as the lesion on my back and lips dried up. I continued the dosage and kept in touch with the doctor. After about one weeks, i consumed the whole bottles. I went for test and to my greatest surprise, the result was negative. I was saved the very moment I thought all hope was lost. You too can be healthy again. You should talk to Dr. Ahmed through his direct email address: drahmedusman5104@gmail.com  He has herbal medicine for HIV Hair loss, diabetes, Fibroid, Cancers. 

Wyślij komentarz

   Zapoznałem i zgadzam się z regulaminem forum Telewizja Kutno! Czytaj Regulamin!

Z naszego forumanonim

Wróciłem z moim byłym chłopakiem z pomocą dr Isikolo, najlepszego rzucającego zaklęcia online i gorąco polecam dr Isikolo każdemu, kto potrzebuje pomocy. Chcę zaświadczyć, jak odzyskałam swojego chłopaka po tym, jak ze mną zerwał, jesteśmy razem od 3 lat, ostatnio dowiedziałem się, że mój chłopak ma romans z inną dziewczyną, kiedy go skonfrontowałem, doprowadziło to do kłótni i on w końcu zerwałem ze mną, próbowałem wszystkiego, co mogłem, aby go odzyskać, ale bezskutecznie, dopóki nie zobaczyłem posta na forum związków o rzucającym zaklęcia, który pomaga ludziom odzyskać utraconą miłość przez zaklęcie Miłość, na początku wątpiłem w to ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z tym rzucającym zaklęcia przez jego e-mail, a on powiedział mi, co mam zrobić, i zrobiłem to, a potem rzucił dla mnie zaklęcie Miłości. 48 godzin później mój chłopak naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że bardzo za mną tęskni, tak niesamowicie !! W ten sposób wrócił tego samego dnia, pełen miłości i radości, i przeprosił za swój błąd i za ból, który mi zadał. Wtedy, od tamtego dnia, nasze stosunki były teraz silniejsze niż przedtem. Wszystko dzięki dr Isikolo. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że dr Isikolo prawdziwy i potężny rzucający zaklęcia, którego zawsze będę się modlić, aby żyć długo, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych czasach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego Ex albo twój mąż przeniósł się do innej kobiety, już nie płacz, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego osoba kontaktowa: Wyślij mu e-mail na adres: isikolosolutionhome@gmail.com. Możesz także wysłać go na Whatsapp pod numerem + 2348133261196, DZIĘKI Dr Isikolo.
Media społecznościowe

Konto na stronie TelewizjaKutno.com

Błąd wprowadzania danych!

Ukryj Błąd wprowadzania danych!

Zapomniałeś(aś) hasła?

Zarejestruj nowe konto

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Ukryj Error message here!

Zapomniałes hasła? Prosimy podać swój adres email. Wyślemy ci wiadomość z linkiem do zresetowania hasła.

Error message here!

Powrót do logowania

Zamknij